Merhaba ziyaretçi! Forumumuza hemen üye olabilir veya giriş yapabilirsin .

EmirhanCLN Kimdir Nedir Necidir?

'Tanışma Bölümü' forumunda EmirhanC tarafından 14 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. EmirhanC

EmirhanC Yeni Doğmuş

Alınan Beğeniler:
    1
    S.A Kardeşler Nabersiniz

Ben Emirhan 19 Yaşındayım Ankaralıyım Okulu 4 Sene Önce Bıraktım (okumayın bence nabacanız okulu :D şaka şaka)

Makine Teknikeri Olarak Dayımın Yanında Çalışıyorum Tam 3 Buçuk Senedir

Bu MineCraft İşine 2014 Yılında TeamEnderS Sunucusunda SkyBlock Oynayarak Başladım.
    2015 De NobleNW Olarak Dandik Bi SkyBlock Sunucusu Açdıydım o zamanlarda bana göre 50 60 oyuncu çok güzel karşılanıyordu 2 ay sunuıcu açık durdu sonra para kazanamadık kapatmak zorunda kaldık,

2016 Yılında DragonElipse Sunucusuna Ortak Oldum 2 ay sonra Youtuber KüçükRG İle Ortak Olup Sunucu Adını NDGamer Yaptık 9 ay boyunca sunucu kendi ayakları üstünde durdu çok güzel gidiyordu işler 600 online felan fişman
    KüçükRG(Efe) ile anlaşamadık ayrıldık sonra bu AnkaNW sahibi Mert İle Anlaştık NDGameri Tekrar Açtık yine işler süper gidiyordu Bizim Akıllı Mert Sunucu Makinesinden saldırı yaptı sonra makineyi aldığımız şirketle kavga ettik makineyi kappatı :D

Ondan Sonra SemihFRKN diye bi arkadaşımla tanıştım ndgameri efsane bi şekilde hazırladı ve açtık online hepp 200 300 sonra brovercraft ile ortak olduk ortaya efso bi sunucu çıktı 500 600 online çok iyi gidiyorduk yine bazzı sorunlar çıktı ben bazı şeylerde çok fazla istedim derken kovuldum sonra sap gibi ortada kaldım işte ne anlatıp duruyom

özetlemek gerekirse benim herşeyi daha fazla istememle oldu

alın size hayat hikayesi iyi forumlar. . . .

2. LySoon

LySoon "DreamBT" Başkanı
    Stajyer

Alınan Beğeniler:
    67
    Welcome

3. Vanish

Vanish Genel Yetkili
    Genel Yetkili

Alınan Beğeniler:
    79
    Hoş geldin. İyi vakit geçirmen dileği ile,