Merhaba ziyaretçi! Forumumuza hemen üye olabilir veya giriş yapabilirsin .

Kış Temalı Lobi Haritası 2017-11-04

Küçük ve şık bir lobiye mi ihtiyacınız var? İşte aradığınız o lobi haritası!

1. Atabeyi

Yönetici

Alınan Beğeniler:
    261

Hepinize yürekten selamlar sevgili Minecraft-Türkiye takipçileri! Uzun bir aradan sonra yeni bir haritayla karşınızdayız. Bazı sebeplerden ötürü paylaşımlarımızda çeşitli sıkıntılar çekiyorduk. Fakat şuanda yepyeni ekibimiz ile birlikte güzel bir adım attık ve ilerlemeye devam ediyoruz. Her neyse, bugün bu konuda sizlere benim çok beğendiğim bir lobi haritasını tanıtacağım. Bu lobi haritasını istediğiniz sürümde kullanabilirsiniz. Ben 1.8'de denedim ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Sizler için harika görüntüler ortaya çıkardım. Hemen aşağıdan haritanın nasıl göründüğüne dair fikir edinebilir ve hemen sağ üst köşeden de bu haritayı indirebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim, haritayı biz yapmadık. Harita EnrazeGames kullanıcı adlı bir PlanetMinecraft üyesine ait. Dilerseniz PlanetMinecraft'ta aratıp kendisinin yaptığı tüm haritaları görebilirsiniz.

2. Atabeyi

Yönetici

Alınan Beğeniler:
    261
  3. ByZiya

ByZiya -| Minecraft-Türkiye |-

Alınan Beğeniler:
    9
    Hoş olmuş, başarılar. :) Ama ciddi güzel olmuş. Parayla satsan olurmuş.

4. Kyalun

Kyalun Yeni Doğmuş

Alınan Beğeniler:
    0
    Lobi geliştirilebilir bence yapan kişiye göre, konu tasarımı çok güzel olmuş. Tek tek resim yüklemektense, böyle imza tarzı tasarımlar ekleyip yapman çok güzel...

Bu Sayfayı Paylaş